2009-09-28

Nr. 35. Po pertraukos apie viską....


Neįtikėtina…. Tik dabar pastebėjau, kad jau praėjo lygiai mėnuo nuo mano paskutinio įrašo….
Užtrukau kol susidėliojau viską paeiliui…. Na tai pradedu.


Rugpjūtis

Gitarų ir gražių balsų vakaras puikioje kompanijoje.
Bolivijoje traukinių tinklas laba mažai išvystytas, tačiau Cochabamboje atmenant senus laikus tebėra ¡veikianti! traukinių stotis. Čia yra vienas maršrutas į vieną kaimą aplankant kitus kaimus vieno vagono traukinuku. Kitaip tariant – mašina ant bėgių :D
Mano organizacijoje mes dirbame su visos parapijos jaunimu. Mums talkina (ar mes jiems talkinam... čia jau nelabai svarbu) teologijos ir filosofijos studentų grupelė, kurie gyvena bendruomenėje ir ruošiasi tapti misionieriais vienuoliais (tolimesnėj ar artimesnėj ateity..). Taigi vieną sekmadienį mane pakvietė pas save į namus pietauti. Gamino kolumbietis, kolumbietišką patiekalą, kurio pavadinimo neatsimenu :)
Skautų Urcupiños notraukos ČIA.
Praėjus savaitei po Žolinių šventės, įvairios skautų grupės iš visos Cochamabmos tradiciškai susirinko paminėti Bolivijos skautų globėjos šventės.
Rugsėjis

NUOTRAUKOS ČIA / FOTOS AQUI / PHOTOS HERE


09 04 Bolivijos skautų stovyklavietė Arani• Kaktusai....
• Eukaliptai....
• Apylinkės....
• Gaminama maža parodomoji krosnis duonai ar vištai kepti...
09 05 Skautų sueiga Sucre aikštėje
• Naujokų viliojimo metas. Pirma sueiga – vien patys įdomiausi žaidimai....Po sueigos vieni bėga pirkti ledų, kiti - apelsinų ar vietoje spaustų apelsinų sulčių.09 06 Pirmas rugsėjo sekmadienis - Pėsčiųjų diena (nuotraukos ČIA)• Visos gatvės tuštut tuštutėlės. Nuo devynių ryto iki šešių vakaro neišvysi milijoniniam mieste neivienos mašinos – tik dviratininkai ir pėstieji. Geras jausmas eiti tuščia gatve, kur paprastai būna vien kamščiai... Gatvėse sportuojama, žaidžiama, vaikštoma, bėgiojama ir t.t. Retorinis klausimas – ar Lietuvoj tai būtų įmanoma?...


09 13 Vestuvės
• Aš sekmadieniais giedu vienos bažnyčios chorelyje. Tai pirmą kartą giedojau ir per vienas vestuves. Įdomu :D
09 17 Atvažiavo Asta
• Laikas pradėtas skaičiuoti atbuline tvarka… Jei anksčiau skaičiavau kiek laiko esu Bolivijoje, tai dabar norom nenorom tenka skaičiuoti kiek laiko man beliko būti Bolivijoje. Ir kaip per tuos du su puse mėnesio padaryti ir pamatyti visa tai kas dar nepadaryta ir nepamatyta… Sunki užduotis…09 19-22 Kelionė į druskos dykumą Uyuni (nuotraukos ČIA)
• Uijjjj, čia jau reiktų trijų lapų aprašymo..... Bet kadangi tam laiko neturiu... Tai trim sakiniais:
1. Kelionė buvo nuostabiai šauni ir nepakartojama dėl kompanijos (du boliviečiai ir trys japonai) bei puikių peizažų (druskos dykuma, žuvies sala dykumoje, S. Dali akmenų dykuma, flamingai Spalvotame ir Žaliajame ežeruose....).
2. Neįprastai organizuota kelionė/ekskursija (trys dienos džipu, nakvynė iš druskos pastatytame viešbutyje, maitinimas, gidas/vairuotojas...)
3. Super gražios nuotraukos :D Tiesa? ;)
09 26 Anticucho vakarienė

Anticucho - karvės širdis supjaustyta griežinėliais ir kepama ant grotelių pašlakstant aliejaus ir sojos padažo mišiniu. Patiekiama su virtomis bulvėmis ir padažu pagamintu iš žemės riešutų. Mmmmmm, skanumėlis ;)
09 27 Trečias kartas ant Cristo de la Concordia kalvos
Na Astai juk reikia susipažintoi kur ji čia atvyko. Taigi pirma ekskursija – vaizdas į miestą iš aukštai.Komentarų nėra: